Найкращі фільми за всю історію кінематографа

LogoУспіх тієї чи іншої кінострічки зазвичай визначається її касовими зборами. Але найкращі, глибокі фільми часто провалюються в прокаті. Тому більшість людей про них не знає і не чує, пише UaModna.

У цій збірці – тільки ті фільми, які отримали високу оцінку на IMDb і при цьому мають високий рейтинг на Rotten Tomatoes. Це означає, що кожну з цих стрічок високо оцінили не критики, а звичайнісінькі глядачі. При цьому про більшість з них ви, мабуть, ніколи не чули.

Одним словом, ось вам перелік відмінних маловідомих фільмів з високою глядацьким рейтингом.
Вітаємо всіх шанувальників цікавого і якісного кіно на нашому сайті! Постійно стежите за виходом новинок? Інколи після перегляду фільму бажаєте поділитись враженнями з такими ж кіноманами як ви? Тоді ви опинилися у правильному місці!

Спеціально для наших користувачів, ми збираємо найбільшу колекцію фільмів! Вже зараз, каталог фільмів містить близько 260 тис. фільмів та серіалів. Ми робимо все можливе аби кожнен фільм чи серіал мав детальну інформацію українською мовою. В цьому нам допомагають користувачі, адже кожен зареєстрований користувач сайту може додавати та правити інформацію про улюблені фільми та серіали.

Окрім класичних фільімв, на сайті представлені сучасні стрічки 2014, 2015, а також фільми 2016 року. Приєднуйтесь до нас і слудкуйте за новинами кінематографу, читайте огляди фільмів, рецензії користувачів, стежте за розкладом прем’єр!
Найкращі фільми за всю історію кінематографа.

Режисер фільму Джеймс Камерон зізнався, що йому завжди була близька тема протистояння культур і цивілізацій, в ході якого персонаж знаходить своє місце в культурі, яка спочатку була ворожою для нього.Если Вас интересуют Найкращі фільми за всю історію кінематографа то пройдите на наш сайт. Своїми джерелами натхнення для створення «Аватара» Камерон називає, по-перше, кожну прочитану ним науково-фантастичну книгу, а по-друге, міфологію індуїзму. Саме індуїзму фільм зобов’язаний своєю назвою — аватаром в індуїзмі називають сходження божества на землю, його втілення в смертну істоту.
Думки колег Камерона по режисерському цеху в оцінці фільму розділилися. Стівен Спілберг назвав картину найдивовижнішим витвором кінофантастики з часів «Зоряних воєн». А ось Емір Кустуриця вважає «Аватар» просто дурістю, адже в цьому фільмі ставка робиться на видовищність, а справжнє кіно повинне домагатися тривимірності не за рахунок технологій, а за рахунок свого глибокого змісту.